Херсонський депутат виправдовується через оборудки з металобрухтом

Херсон

Депутату Херсонської міської ради від партії “Слуга народу” Юрію Попутьку довелося виправдовуватися. У низці регіональних ЗМІ та на сайті агрофірми, якою керує Попутько, з’явилася “виправдувальна” стаття від депутата та керівника сільгосппідприємства.

З подачі Володимира Желуденка (екс-голова Станіславської сільської ради) в інтернет потрапила копія свіжого рішення Білозерської сільської ради (від 18 січня 2022 року) про списання цілого переліку обладнання та техніки та здачі зазначеного майна у металобрухт.

Весь цей майбутній метал належить місцевому комунальному підприємству аграрна фірма радгосп “Білозерський” – тобто майно громади.

Керівником цього комунального підприємства є Юрій Попутько.

Ремарка: У минулому Попутько займався скупкою брухту для механічного заводу Андрія Путілова. Також одна з яскравих посад Юрія Попутько в недавньому минулому – керівник департаменту екології та природних ресурсів ХОДА.

У статті-виправданні, директор-депутат спробував розповісти, що під списання та утилізацію потрапило лише непотрібне та неробоче обладнання.

Попутько також пообіцяв звітувати про виручені від продажу металобрухту суми та їхні витрати. Також Попутько намагається спростувати звинувачення, що підприємство ріжуть на металолом і вивозять ночами:

“– Підприємство дійсно займається реалізацією списаного металобрухту, дозвіл на яку наданий рішенням сесії Білозерської селищної ради. Ми продаємо лом, який на сьогоднішній день не має залишкової вартості. Ці речі неможливо використати, розібрати на запчастини, або продати. Зокрема, там є трактори 2000 року, які вже десять років стоять на подвір’ях і гниють, старі резервуари, ємності. Нічого нового і в робочому стані ми не продаємо.

Ми продаємо металобрухт на договірній основі, за ціною, вищою за середню по ринку. Всі кошти, які ми отримаємо на рахунки агрофірми, будуть витрачені на оздоровлення підприємства. Замість гнилих тракторів та діжок ми придбаємо посівний матеріал, добрива та все необхідне, аби отримати нормальні прибутки у 2022 році і вибратися з боргової ями, в яку підприємство загнали колишні «менеджери». Я готовий прозвітувати про кожну копійку, отриману від продажу брухту. Частина грошей від його реалізації піде на виплату заробітної плати співробітникам.

Хочу нагадати, що на той день, коли мене призначили, зарплату працівникам не виплачували майже чотири місяці. Наразі, ми майже повністю погасили заборгованість. У публікаціях ЗМІ та соцмережах часто згадують мою партійність. Так треба ж договорювати, що після приходу «Слуг народу» у нас припинилися мітинги робітників, які вимагали зарплату.”

Залишити відповідь