Херсонці оскаржують заборону руху провулком Проточний

Херсон

Херсонським окружним адміністративним судом 13.07.2020р. відкрито провадження у адміністративній справі за позовом Павленка О.О., інтереси якого представляє адвокат Шевченко Антон Сергійович, до Виконавчого комітету Херсонської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення від 17.12.2019 року №483 «Про затвердження локальної схеми з організації безпеки руху транспорту і пішоходів у м. Херсоні».
Відповідно до зазначеного рішення заборонено рух транспортних засобів по пров. Проточному у м. Херсоні шляхом встановлення обмежувального дорожнього знаку 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено».
Позивач вважає, що оскаржуваним рішенням порушено його право користуватися дорогами міста (ст. 32 ЗУ «Про автомобільні дороги»), право на безперешкодний доступ до берегу річки (ч.13. ст. 88 Водного кодексу України), право користування природними об’єктами права власності Українського народу – водними ресурсами (ст. 13 Конституції України).
Мешканці міста Херсон мають потребу систематично діставатися берега річки Дніпро для відправлення особистим або найнятим водним транспортом, чи із використанням послуг перевізників до садових будиночків, розташованих на острівній частині Дніпровсько-Бузької естуарної системи, до якого не має під’їзду суходолом або для мети рибальства; так само, мають потребу в під’їзді до берега для доставлення важкого багажу, човна, родичів чи інших гостей, в тому числі – похилого віку.

[gview file=”http://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2020/07/Ухв-відкр-Павленко-знак-13.07.20-1.pdf”]

One thought on “Херсонці оскаржують заборону руху провулком Проточний

  • Полностью поддерживаю подателя иска… Я живу по ул. Потемкинской.. Может запретить жителям Проточного ездить по моей улице??!!

Залишити відповідь