Агрофірма “Білозерський” на Херсонщині списує частину майна

Херсон

Агрофірма “Білозерський” несподівано вирішила позбутись частини свого майна. Одразу після Нового року на сесію Білозерської селищної ради виноситься рішення про списання основних засобів з балансу комунального підприємства.

Про це в соцмережах повідомив Володимир Желуденко:

“Конгениально, господа присяжные заседатели!!!Такій комбінації позаздрив би навіть САМ великий комбінатор. Новий порядок списання основних засобів комунального майна – БЕЗОПЛАТНА передача їх іншим особам.Такі проекти рішень сьогодні розглядає Білозерська селищна рада.До речі, це майно відомого на всю Україну і за її межами підприємства з виробництва вина та вирощування садової продукції – агрофірма “Білозерський”.”

В переліку як трактори, так і лінія з виробництва яблучного соку. Все це буде списано, якщо селищна рада затвердить відповідне рішення.

Керує КП “АФ Р/П “Білозерський” депутат Херсонської міської ради від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ” Попутько Юрій Анатолійович.

До цього Попутько працював директором Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.

Також Попутько є помічником-консультантом (на громадських засадах) народного депутата України Павліша Павла Васильовича (округ 182, політична партія “СЛУГА НАРОДУ”).

Юрій Попутько (зліва) та голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута

На сайті агрофірми про Попутька зазначено: “За півроку керівництва він зумів вивести підприємство з фінансової кризи, змінити бренд-бук компанії та налагодити співпрацю з новими партнерами щодо розширення ринку збуту продукції господарства.”

Як ці всі успіхи співвідносяться зі списанням основних засобів — поки що незрозуміло.

Залишити відповідь