![](https://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2022/01/poputko-730x548.jpg)
Агрофірма “Білозерський” на Херсонщині списує частину майна
Агрофірма “Білозерський” несподівано вирішила позбутись частини свого майна. Одразу після Нового року на сесію Білозерської селищної ради виноситься рішення про списання основних засобів з балансу комунального підприємства.
![](https://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2022/01/logo_site_afb.png)
Про це в соцмережах повідомив Володимир Желуденко:
“Конгениально, господа присяжные заседатели!!!Такій комбінації позаздрив би навіть САМ великий комбінатор. Новий порядок списання основних засобів комунального майна – БЕЗОПЛАТНА передача їх іншим особам.Такі проекти рішень сьогодні розглядає Білозерська селищна рада.До речі, це майно відомого на всю Україну і за її межами підприємства з виробництва вина та вирощування садової продукції – агрофірма “Білозерський”.”
![](https://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2022/01/proekt.jpg)
![](https://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2022/01/proekt_2.jpg)
В переліку як трактори, так і лінія з виробництва яблучного соку. Все це буде списано, якщо селищна рада затвердить відповідне рішення.
Керує КП “АФ Р/П “Білозерський” депутат Херсонської міської ради від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ” Попутько Юрій Анатолійович.
До цього Попутько працював директором Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.
Також Попутько є помічником-консультантом (на громадських засадах) народного депутата України Павліша Павла Васильовича (округ 182, політична партія “СЛУГА НАРОДУ”).
![](https://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2022/01/poputko-1024x768.jpg)
На сайті агрофірми про Попутька зазначено: “За півроку керівництва він зумів вивести підприємство з фінансової кризи, змінити бренд-бук компанії та налагодити співпрацю з новими партнерами щодо розширення ринку збуту продукції господарства.”
Як ці всі успіхи співвідносяться зі списанням основних засобів — поки що незрозуміло.