Херсонському колаборанту, депутату Ігорю Семенчеву-молодшому змінили запобіжний захід в справі про привласнення бюджетних коштів

Херсон

Херсонська обласна прокуратура змінила запобіжний захід у справі про привласнення бюджетних коштів і направила 904 020 гривень застави на спецрахунок для підтримки української армії. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної прокуратури.

Йдеться про депутата Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо” (діяльність партії обмежено на період воєнного часу) Ігоря Семенчева-молодшого. Відтепер Семенчев, що знаходиться на території тимчасово контрольованого російськими військовими Херсону, звільнений з-під варти під особисте зобов’язання.

Семенчев-молодший має з’являтись до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду; повідомляти про місце свого проживання та місце роботи. Яким чином Семенчев з’явиться до слідчого — поки що загадка, адже Херсонську обласну прокуратуру було евакуйовано.

Окрім привласнення бюджетних коштів на суму більше 10 мільйонів гривень, Семенчев увійшов до складу так званого “Комітету спасіння Херсонщини “За мир та порядок”, який є колаборантським утворенням.

Залишити відповідь