Сестра та племінниця херсонського депутата володіють нерухомістю в будинку, де викрили бордель у Херсоні

Херсон

У Херсоні викрили групу людей, яка організувала мережу місць розпусти. Працювали заклади під виглядом масажних салонів. Цікаво, що нерухомістю в одному з будинків, де викрили бордель, володіють сестра та племінниця депутата Херсонської міської ради.

Організатор групи будинків розпусти – 40-річний житель Дніпра. Він разом зі спільниками відкрили масажні салони у Херсоні, працівниці яких надавали сексуальні послуги. Вартість “масажу” становила від 800 до 9 000 гривень.

Один із таких борделів розташувався в будинку по вулиці Кольцова, 41. Там знаходиться ТОВ “СТО “БУКОВИНА. ЛТД”, уповноваженими особами якого є сестра депутата Херсонської міської ради Ігоря Пастуха — Ірина Хруник — та її донька Ольга Виноградова: вона, як і її дядько Ігор Пастух, — депутат Херсонської міської ради. Обидва пройшли до ради від партії “Блок Володимира Сальдо”, якою офіційно також володіє Ірина Хруник.

Також цікаво, що Ольга Виноградова у своїй декларації ТОВ “СТО “БУКОВАИНА.ЛТД” не зазначає, хоча за даними відкритих джерел вона там – підписант.

Залишити відповідь