Екс-заступник Херсонського міського голови є офіційним мільйонером

Херсон

Колишній в.о.заступника Херсонського міського голови, депутат Херсонської міської ради від ОПЗЖ Юрій Стельмашенко влаштувався до патронатної служби голови Херсонської обласної ради та показав у декларації 1 мільйон гривень депозиту.

Стельмашенко звільнився після скандалу з ремонтом доріг, коли асфальт клали прямо в калюжі. Це було знято і викладено в соціальні мережі депутатом VII скликання Херсонської міської ради Віталієм Богдановим. Також була проблема з вже укладеним асфальтом на вулиці Потьомкінській.

Асфальт в калюжі
Аварійна ситуацій на вулиці Потьомкінській

Під час перебування на посаді Стельмашенко встиг придбати автомобіль Toyota Land cruiser 200 (2016 року) за 1 590 300 гривень. Про це він повідомляв у декларації.

Також у його дружини в 2021 році з’явився автомобіль BMW за 1 520 000 гривень.

Попередні автомобілі, судячи з декларацій за 2018-2021 роки, подружжя Стельмашенків продало, оновлюючи свій автопарк.

Також у річній декларації Стельмашенка зазначені грошові кошти як на банківських рахунках (946 609 гривень та інші суми), так і готівкові (1 500 000 гривень).

Тепер успішний депутат-мільйонер від ОПЗЖ Стельмашенко буде радити голові Херсонської обласної ради Олександру Самойленку (“СЛУГА НАРОДУ”) або, скоріше, його заступнику Єгору Устинову (“ОПЗЖ”).

Залишити відповідь