Херсонський депутат не встиг подати декларацію вчасно … через відсутність Інтернет-зв’язку в офісі

Херсон

Херсонський міський суд визнав винним одного з депутатів Херсонської міської ради міста у несвоєчасному поданні без поважних причин податкової декларації. Депутат аргументував своє порушення відсутністю в його офісі доступу до інтернету.

Про це повідомляє “ІРС-Херсон” з посиланням на реєстр судових рішень. 

Депутат міськради не визнав своєї провини, посилаючись на те, що “Укртелеком” без попередження обмежив йому доступ до мережі інтернет, що не дозволило подати декларацію вчасно.  Як доказ депутат надав лист від 1 квітня 2021 року до ПАТ “Укртелеком”, у якому повідомлялось про збої у роботі мережі.

Сторона обвинувачення зазначила, що в приміщенні міської ради облаштовано кімнати для роботи депутатів. У цих приміщеннях є інтернет та коли б пан депутат мав непереборне бажання подати декларацію вчасно – він міг би це зробити з депутатської кімнати. Крім того, у ПАТ “Укртелеком” повідомили, що вже два роки не надають фірмі депутата послуги зв’язку, тому претензії до них є безпідставними.

Суд визнав депутата винним у вчиненні адміністративого правопорушення та зобов’язав заплатити штраф у розмірі 850 гривень та 496 гривень судового збору. 

Згідно з інформацією порталу “Судова влада”, мова йде про депутата Херсонської міської ради від ОПЗЖ Тіграна Мкртчяна. Сам Мкртчян не погодився з таким рішенням суду та подав апеляцію, розгляд якої мав відбутися 10 лютого.

Якщо протягом року цей депутат допустить ще одне адміністративне правопорушення — може залишитись без мандату.

Залишити відповідь