Асфальт, укладений в Херсоні під керівництвом Юрія Стельмашенка, продовжує сходити разом зі снігом

Херсон

По вулиці Потьомкінській у Херсоні, де нещодавно завершили ремонт проїздної частини, асфальт вже почав сходити. Цікаво, що це вже друге “сходження” асфальту, відремонтованого за час, коли посаду в.о. заступника міського голови обіймав депутат від ОПЗЖ Юрій Стельмашенко.

Отже, 15 грудня очільниця управління транспорту та дорожньої інфраструктури Марина Віркун разом із депутатами та всіма охочими “обстежили” щойно відремонтовані дороги. Про це навіть написали на сайті Херсонської міської ради. Серед інших була і ділянка по вулиці Потьомкінській. Також на сайті повідомили, що по вул. Потьомкінській, де було відремонтовано підрядною організацією ТОВ« Арт-Мега-Строй» 6,5 тис. кв/м дорожнього покриття та виконано підняття 51 люка, з яких 6 – замінювалося, комісія рекомендувала відкоригувати роботи із підняття 5 люків. Гарантійний строк виконаних робіт – 3 роки. Більше про жодні порушення не йшлось.

Ми недарма обрали саме це фото, адже вже в перші дні 2022 року саме на цій ділянці, ближче до ТРЦ “Суворівський”, асфальт провалився і стало дуже добре видно, якою була якість робіт. Дивіться, що було 3 січня 2022 року.

На місце вийшли працівники водоканалу, які змушені були усувати недоліки — кілька будинків залишились у святковий день без води. Станом на 4 січня провал засипали піщано-грунтовою сумішшю. Пізніше доведеться відновлювати асфальтове покриття. Але є вірогідність того, що на цій ділянці доведеться спочатку робити ремонт зношених комунікацій водоканалу, що призведе до додаткових витрат бюджетних коштів.

Скільки протримається така “латка” при тонкому асфальті, невідомо. Враховуючи те, що люків на цій території багато, будь-яка наступна аварія на водогоні може спричинити черговий провал.

Це вже не перше подібне “сходження”. Напередодні нового року під асфальт в районі колишньої фабрики “Більшовичка” провалилось авто.

Цікаво, що в обох випадках ремонт виконувала одна й та сама підрядна організація — ТОВ “Арт-Мега-Строй”. Ремонт вулиці Воронцовської, де провалилось авто, міг коштувати бюджету 6,5 млн грн (закупівля), але тоді через скаргу, що роботи ведуться під час дощу, Юрій Стельмашенко заявив, що ці роботи заактовані та оплачені не будуть, а незабаром — звільнився із займаної посади.

Однак, наслідки роботи колишнього в.о. заступника продовжують “радувати” містян. Провали по вулиці Потьомкінській, угоду за якими уклали з цією ж компанією за часів “замісництва” Юрія Стельмашенка, оплатили 28 грудня після публічної перевірки Мариною Віркун, яка юридично уклала договір на 3,8 млн грн (закупівля). А провалився тонкий асфальт вже на початку січня.

Зима ще не закінчилась і скільки ще вилізе подібних “боків” у роботі підрядної організації — лишається лише гадати. Але відповідальність несе той, хто підписав угоду. В нашому випадку це Марина Віркун.

Залишити відповідь