Депутат Херсонської міськради керує виборчою комісією до Херсонської міськради?

Херсон

Дивні знахідки можуть очікувати в реєстрах. Так, в Херсоні одночасно є дві виборчі комісії Херсонської міської ради.

За логікою, дві організації з дуже подібними назвами не можуть існувати одночасно і виконувати одні й ті ж функції. Але якщо відкинути логіку і керуватись виключно інформацією з реєстрів — то дві виборчі комісії могли б, наприклад, ухвалювати незалежні одна від іншої рішення і потім оскаржувати їх у суді.

Створеною в 2020 році Херсонською міською територіальною виборчою комісією Херсонського району Херсонської області (ЄДРПОУ 43754738) керує Віталій Абрамов.

А от створену ще у 2006 році Херсонську міську виборчу комісію Херсонської області (ЄДРПОУ 33930520) за даними аналітичної системи YouControl досі очолює (з 2015 року) Оксана Пастух.

Вочевидь, Центральна виборча комісія не знайшла часу, аби ліквідувати комісію, якою п’ять років впевнено керувала Пастух. Або пані Оксана не вважала за потрібне проводити ліквідацію юридичної особи і платити за це з власної кишені.

У 2020 році Оксана Пастух пройшла до Херсонської міської ради році як депутат від політичної партії “Європейська Солідарність”. Але голова комісії чи член комісії не може одночасно брати участь у виборах як кандидат. Тому скоріше наявність ще однієї виборчої комісії у реєстрах — це технічна помилка, яка не вплине на результат виборів і не призведе до складання повноважень депутата.

Залишити відповідь