В Києві та Херсоні можуть перекрити вулиці 8-10 лютого через візит Макрона та Ратаса

Херсон

У центральній частині Києва та на деяких вулицях Дарницького району столиці, а також на деяких вулицях Херсона та на Херсонщині можливі тимчасові обмеження руху у зв’язку з офіційним візитом в Україну Голови Рійгікогу Естонської Республіки Юрія Ратаса та робочим візитом Президента Франції Еммануеля Макрона. Офіційний візит політиків заплановано на 8-10 лютого.

Про це йдеться в повідомленні Управління державної охорони (УДО) у Facebook 7 лютого 2022 року.

Інформуємо, що відповідно до Закону України “Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб”, державна охорона здійснюється щодо голів іноземних держав, парламентів та урядів і членів їх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають до України або перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади“, – сказано в повідомленні.

Передбачається, що тимчасові обмеження дорожнього руху можливі в центральній частині та на деяких вулицях Дарницького району Києва, а також на деяких вулицях Херсона та Херсонської області. При цьому в УДО не назвали можливі ділянки перекриття та часові проміжки обмежень.

Залишити відповідь