Херсонського депутата визнали винним у несвоєчасному поданні декларації і оштрафували

Херсон

Як повідомляв раніше портал “Чесна влада”, депутат Херсонської міської ради від ОПЗЖ Тігран Мкртчян був визнаний винним у несвоєчасному поданні без поважних причин податкової декларації. Апелцяційний розгляд залишив рішення суду першої інстанції в силі. Депутат аргументував своє порушення відсутністю в його офісі доступу до інтернету.

Депутат міськради не визнав своєї провини, посилаючись на те, що “Укртелеком” без попередження обмежив йому доступ до мережі інтернет, що не дозволило подати декларацію вчасно. Як доказ депутат надав лист від 1 квітня 2021 року до ПАТ “Укртелеком”, у якому повідомлялось про збої у роботі мережі.

Сторона обвинувачення зазначила, що в приміщенні міської ради облаштовано кімнати для роботи депутатів. У цих приміщеннях є інтернет та коли б пан депутат мав непереборне бажання подати декларацію вчасно – він міг би це зробити з депутатської кімнати. Крім того, у ПАТ “Укртелеком” повідомили, що вже два роки не надають фірмі депутата послуги зв’язку, тому претензії до них є безпідставними.

Суд визнав депутата винним у вчиненні адміністративого правопорушення та зобов’язав заплатити штраф у розмірі 850 гривень та 496 гривень судового збору. 

Апелцяційний розгляд залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Залишити відповідь