Помічник херсонського депутата Ігоря Семенчева нещодавно зізнався у кримінальному злочині

Херсон

Серед офіційних помічників депутата Херсонської міської ради Ігоря Семенчева-молодшого є інший депутат, який нещодавно зізнався у скоєнні злочину. Це Олександр Власов.

Інформація про помічників депутатів є на сайті Херсонської міської ради за посиланням.

Нагадаємо, Ігоря Семенчева обвинувачують за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема:

  • ч. 5 ст. 191 КК України, а саме: заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах;
  • ч. 3 ст. 191 КК України, а саме: ч. 3 ст. 191 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб;
  • ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України, а саме: внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Наразі запобіжним заходом для Семенчева є застава у майже мільйон гривень. Також триває розгляд справи про хабарництво у Новокаховському міському суді. У хабарництві звинувачують саме Семенчева.

Олександр Власов, помічник Семенчева, нещодавно зізнався у скоєнні злочину — підробці медичної довідки, яка мала допомогти уникнути відповідальності за водіння авто у нетверезому стані. Але у зв’язку із закінченням часу розгляду його звільнили від відповідальності, але не виправдали. Подробиці — у відео Інни Усачової.

Також Власов проходить як обвинувачений у кількох інших кримінальних справах, зокрема в нападі на Наталю Вотеічкіну у серпні 2018 року.

Залишити відповідь