Комунальники пофарбували зламані лавочки і підписали “окрашено”

Херсон

Комунальне підприємство “Гарантія” Херсонської міської ради готується до Дня міста. Наприклад, на вулиці Суворова працівники підприємства пофарбували лавочки. З невідомих причин лавочки, що були зламаними, не відремонтували, а просто пофарбували. Про це повідомила херсонка Тетяна Дергачева в соцмережах.

Зламана лавочка на вулиці Суворова в Херсоні (фото Тетяни Дергачевой)

Ще комунальники повісили на кожну пофарбовану лавочку напис російською мовою “окрашено”, чим порушили вимоги Закону України “Про мову”, а саме статтю 28:

Стаття 28. Державна мова у сфері інформації для загального ознайомлення

1. Інформація для загального ознайомлення (оголошення, зокрема ті, які містять публічну пропозицію укласти договір, покажчики, вказівники, вивіски, повідомлення, написи та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується або може використовуватися для інформування необмеженого кола осіб про товари, роботи, послуги, певних суб’єктів господарювання, посадових, службових осіб підприємств або органів державної влади, органів місцевого самоврядування) подається державною мовою, якщо інше не встановлено цим Законом.

2. Інформація для загального ознайомлення може дублюватися іншими мовами відповідно до закону.

“окрашено” МКП “Гарантія” ХМР (фото Тетяни Дергачевой)

З такою роботою комунальників покращення чекати ще довго.

Керує КП “Гарантія” Херсонської міської ради депутат Семенчев Ігор Григорович.

Залишити відповідь