Депутат Херсонської міської ради вже два роки живе на соціальну допомогу

Херсон

Депутат Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо” Ольга Співакіна вже два роки фактично живе на соціальну допомогу. Принаймні такий висновок можна зробити з двох її декларацій.

За 2019-й рік Ольга Співакіна декларує доходів 12 239 грн — це соціальна допомога. У 2020-му році у неї також невелика сума доходів і знову це все — соціальна допомога: 40 497 грн. Тобто родина Ольги та її доньки у 2019 році жила офіційно на 1 019 грн на місяць, а у 2020-му на 3 374 грн на місяць, що не дотягує до прожиткового мінімуму на двох осіб. В той же час, у Ольги Співакіної за обидва роки задекларована однакова сума збережень: 14 тисяч доларів та 100 тисяч гривень. Але суми однакові обидва роки, отже, їх вона не витрачала.

Нагадаємо, що депутат “Блоку Володимира Сальдо” у Херсонській міській раді входить до бюджетної комісії та очолює координаційну раду громадського бюджету.

До речі, подібна практика — далеко не нова. Наприклад, очільник “Правого сектору” Дмитро Ярош у декларації за 2013 рік стверджував, що його родина з 5-ти осіб цей рік прожила на стипендію доньки у 803 гривні.

Залишити відповідь