Херсонський ексдепутат вже третій рік в суді намагається захистити честь, гідність та ділову репутацію

Херсон

На 14 березня 2022 року призначено судовий розгляд позову колишнього депутата Херсонської міської ради Олега Романюка до начальниці інспекції з благоустрою Олени Мазур. Правда, позов був іще не початку 2019 року.

Тоді Олег Романюк звернувся із позовом про захист честі, гідності та ділової репутації, бо Олена Мазур 3 січня 2019 року від свого імені написала в соціальній мережі: «На этих документах Романюк отжимает у детей спортивные стадионы, стадионы на которых должны заниматся наши с Вами дети». Олег Романюк вважає цю інформацію неправдивою.

З тих пір змінювались судді, змінилась каденція депутатів, до якої Олег Романюк не потрапив, а чергове засідання буде 14 березня вже 2022 року. Які докази подав ексдепутат, аби переконати суд, що Олена Мазур сказала неправду, поки невідомо.

5 років тому до земельної комісії під головуванням Романюка вже звертались херсонці, обурені його діями. Йдеться зокрема про шахрайські схеми привласнення майна, в яких звинувачували Олега Ярославовича. Згодом Олег Романюк отримав протокол про корупцію, його усунули від головування комісією, а згодом він довго не міг потрапити до жодної з комісій міської ради: колеги-депутати не підтримували.

Цікаво, що в цей же день, 14 березня, у Олега Романюка інший суд, в якому він витребовує 25 тисяч доларів. Чи встигне ексдепутат на обидва, чи якийсь буде для нього важливішим, подивимось за два місяці.

Залишити відповідь