Херсонщина може перейти в «помаранчеву» зону карантинних обмежень

Херсон

Показники епідемічної небезпеки коронавірусної інфекції в Херсонській області за 8 січня відповідають “помаранчевому” рівню, у решті всіх областей він залишається “жовтим”. Про це свідчать дані МОЗ України, опубліковані 9 січня.
Херсонська область перевищила динаміку рівня госпіталізацій – 78,6% за показника 50%.

В то же время уровень заболеваемости составляет 65 (показатель составляет 75 на 100 тыс. человек), а уровень госпитализаций – 26,9 (показатель 60 на 100 тыс. населения).
В целом уровень заболеваемости по стране составляет 151 на 100 тыс. населения. Выше всего заболеваемость в Киеве – индикатор в столице показывает 357 на 100 тыс. населения.

“Помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових карантинних обмежень, але вважається таким, що сигналізує про наближення регіону до “червоної” зони, зазначається на сайті МОЗ.
Рішення про перехід регіону до іншої зони епіднебезпеки приймає державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі, коли індикаторні показники МОЗ, що відповідають тому чи іншому рівню, зберігаються протягом кількох днів.

Залишити відповідь