![](https://chesnavlada.org/wp-content/uploads/2022/04/62173-730x548.jpg)
З будівлі Херсонської міської ради російські окупанти зняли державну символіку
Російські окупанти, що 25 квітня 2022 року захопили приміщення Херсонської міської ради, зняли з будівлі всю державну українську символіку (напис “Херсон – це Україна”, малий герб України, прапор) та банери “Слава Україні”, “Героям Слава”. Також демонтували банер “Хто замовив Катю Гандзюк?”.
Як раніше повідомлялось, в Херсонській області було створено колаборантський “Комітет порятунку Херсонщини “За мир і порядок”, до складу якого увійшли депутати Херсонської міської ради та екс-Херсонський міський голова Володимир Сальдо. Також повідомлялось, що окупанти готуються до проведення “референдуму”. Херсонська обласна рада, приміщення якої було захоплено ще в березні, засудила спроби окупантів і виступила зі зверненням.