Херсонський суд у справі Семенчева не став збільшувати заставу

Херсон

Голова Херсонського міського суду, суддя Гонтар, оголосив перерву в засіданні. Повний текст ухвали буде оголошено 27 вересня.

Суддя Херсонського міського суду Дмитро Гонтар відмовив прокуратурі в збільшенні застави на 2,3 мільйона гривень депутату Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо” та екс-голові Антонівської селищної ради Ігорю Семенчеву-молодшому. Про це в соцмережах повідомила громадська діячка Інна Усачова.

Прокурор мотивував своє клопотання збільшенням суми завданих збитків. Також під час судового засідання стало відомо, що в провадженні проти Семенчева наявні 10 епізодів щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті доріг в Антонівці.

Нагадаємо, що Ігор Семенчев-молодший є чинним депутатом Херсонської міської ради (ПП “Блок Володимира Сальдо”) та колишнім Головою Антонівської селищної ради. Наразі його також підозрюють у вчиненні наступних злочинів:

– ч. 5 ст. 191 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах;

– ч. 4 ст. 191 КК України кваліфікуючими ознаками якого є заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах;

– ч. 3 ст. 191 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб;

– ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України, а саме внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене за попередньою змовою групою осіб. 

Суд встановив для Ігоря Семенчева обмеження у вигляді тримання під вартою на 60 діб з можливістю внесення застави у 190 000 гривень, яку було оперативно внесено адвокатом.

Пізніше суд збільшив суму застави до 904 020 гривень. Разом із заставою діють також особисті зобов’язання. 

 

Залишити відповідь