Херсонський нардеп купив центральний телеканал і прозвітував, що це подарунок батьків

Київ, Херсон

Раніше київський «4 канал» належав іншому нардепу, щоправда, колишньому — Дмитру Добродомову. Наприкінці 2021-го канал придбав Олексій Ковальов: «Слуга народу», обраний від 186 округу, що на Херсонщині.

Ковальов вказав, що «наша родина вирішила придбати телеканал і зробити його ще якіснішим, потужнішим та популярнішим». «Маю плани на швидкий розвиток, а репутація та професійність команди плюс нові додаткові можливості забезпечать 4-му каналу можливість дуже швидко стати одним із лідерів серед інформаційних каналів», – написав депутат, назвавши цей телеканал «єдиним серед приватних мовників в Украіні, який рівновіддалений від усіх політичних та олігархічних груп».

Львівський політик та медіаменеджер Дмитро Добродомов заявив, що вболіватиме «за подальші успіхи цього чудового колективу, усім працівникам якого хочу щиро подякувати за ці неперевершені роки нашої спільної праці».

«4 канал» на своєму сайті позиціонує себе як «всеукраїнський інформаційний канал для людей з активною життєвою позицією».

Цікаво, що в декларації Ковальова фактично видно, що канал йому подарували батьки: вони зробили йому подарунок в негрошовій формі на загальну вартість 4,5 млн гривень.

Залишити відповідь