Херсонський депутат Семенчев намагається продати землю в Антонівці?

Херсон

Прочитавши чергове повідомлення 18 листопада 2021 року в соціальній мережі від Інни Усачової (“Самооборона Херсонської області”), можна зробити наступний висновок: колишній Антонівський селищний голова, а нині – депутат Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо” Ігор Ігорович Семенчев, або пов’язана із ним особа, намагається терміново продати земельні ділянки, виділені на підставних осіб протягом його керівництва. На думку Усачової, в цьому Семенчеву міг допомагати екс-прокурор Балабанов. Наводимо текст повністю:

“Крєпко. Депутат Херсонської міської ради від ” Блоку Сальдо “, екс-голова Антонівської селищної ради Ігор Семенчев продовжує розказувати, що він ” кришталево чистий ” і компетентний.

Принаймні на постійній комісії Херсонської міської ради з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища сьогодні, 18 листопада, Ігор Семенчев розказував, що він думає по тим, чи іншим питанням. І як воно краще голосувати. Фактично не Андрій Мєдвєдєв голова комісії, а Ігор Семенчев, принаймні так видається з огляду на наявну під час комісії депутатську активність та його вплив на прийняті рішення. Але ж сьогодні, 18 листопада, у депутата ” Блоку Сальдо” Ігора Семенчева на 10:00 у Новокаховському суді було призначено судове засідання, де він обвинувачений в отриманні неправомірної вигоди розміром 80 000у.е.! Стосовно даного судового засідання і трансляції судового засідання не було. Ймовірно, хтось із адвокатів підсудного депутата попросив відкласти розгляди справи. І цілком можливо, що безробітній безхатній жебрак відповідно до депутатської декларації Ігор Семенчев, котрий не так давно сплатив 900 тис грн застави, аби не сидіти в СІЗО через обвинувачення в розкраданні бюджетних коштів на будівництві доріг в Антонівці не має коштів на двох адвокатів, а держава має йому надати безкоштовного. У будь-якому разі стосовно Новокаховської справи Ігора Семенчева звертаємось до Херсонська обласна прокуратура з такого питання.

На сайтах продажу нерухомості з початку листопада 2021 виставлено земельні ділянкі на в’їзді в Херсон, безпосередньо в Антоновці по вулиці Абрикосовій, котра фактично є тільки на карті. 7-ма ділянками в цьому місці тепер розпродажу відповідно до відкритих данних з 2013 – 2014 рр володіє Мезенцева Клавдія Яківна. 6-ть з них якраз почали продавати. Клавдія Мезенцева відповідно до декларації є тещею до 2016 року очільника Дніпровської прокуратури у місті Херсоні Юрія Балабанова. Тривалий час, як Дніпровська поліція, так і Дніпровська прокуратура була в межах вливу більше 14-ти років Ігора Семенчева, як Антонівського селищного голови. Ба, більше! На цій роздеребаненій землі вулиці Абрикосової крім родини екс-прокурора Балабанова володіють землею з тих же років депутати Антонівської селищної ради. Хто порахує скільки з них свідків по справі отримання неправомірної вигоди Семенчевим? І чи можна вважати, що в такий спосіб підсудний по різним кримінальним злочинам Ігор Семенчев припустимо розрахувався за неявки по викликам свідків та зміну показів? До речі, у справі, де в матеріалах справи вирвані листи і знищено електронні носії. Це все потребує розголосу і вивчення, щоб такі як Ігор Семенчев не вважали бюджет і державні надбання своїм власним гаманцем. Адже не тільки дивні збіги з земельними ділянками на в’їзді в місті присутні. Але й прямий зв’язок Ігора Семенчева з екс-прокурором Юрієм Балабановим! За ось цим посиланням можна познайомитись із тим, як вперше у 2008 році Ігор Семенчев очолив Антонівку, як писали тоді громадські діячі, завдяки впливовим особам. Особисто прокурор Юрій Балабанов фігурував у знятті з посади попередньої селищної голови та представляв Ігора Семенчева. Попередня голова пішла з посади, до речі, через скандал із виділенням землі, що завершилось тим, що вона пішла з посади. Проте схема діяла й далі. Розрахунок за допомогу отримати владу земельними ділянками – більшої корупції треба пошукати? А народ у цей час дивується, як земельні надбання стали чиїмись. Злочини Ігоря Семенчева мають бути розслідувані і їм має бути надана відповідна правова кваліфікація!”

Нагадаємо, депутат Ігор Семенчев-молодший знаходиться на волі під заставою у 902 020 гривень. Йде слідство, в якому Семенчева обгрунтовано підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень:

  • ч. 5 ст. 191 КК України, а саме: заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах;
  • ч. 3 ст. 191 КК України, а саме: ч. 3 ст. 191 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб;
  • ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України, а саме: внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Залишити відповідь