Херсонські провокатори “розхитують” ситуацію в місті, підбурюючи людей на непотрібні протести

Херсон

Участники колабораціоністського мітингу 13 березня в Херсоні вирішили трохи очорнити імідж української влади в місті. Про це пише “ДЕПО”.

Псевдо-журналісти так званого видання “Херсонський вiсник new” зняли та випустили в ефір провокативний ролик про начебто зловживання міською владою Херсона при розподілі отриманої містом гуманітарної допомоги.

В ролику взяли участь мешканці Корабельного району Херсона, які звинувачували керівництво міста і одного з депутатів міськради в начебто привласненні отриманих для містян продуктів.  

При цьому люди, які брали участь в зйомці ролика, поводили себе дуже агресивно, коли перехожі, які бачили це шоу, казали, що першопричина усіх нинішніх проблем – російська агресія проти України, повідомляє Depo.Херсон.

Мета авторів ролика – формування в Херсоні негативного ставлення до міської влади, роздмухування внутрішніх протиріч, на фону чого рашисти матимуть підставу замінити чинну міську владу, яка “не впорюється з роботою” на підконтрольну їм окупаційну адміністрацію.

Автори ролика – херсонські псевдо-журналісти Геннадій Шелестенко і його дружина Олена Некроткова. Раніше вони знімали й викладали в мережі відео про роздачу російськими загарбниками “гуманітарної допомоги”, позиціонуючи їх мало не як рятівників херсонців, зовсім не беручи до уваги те, що гуманітарну кризу в Херсоне спричинила саме російська агресія.  

Псевдо-ЗМІ “Херсонський вiсник new” систематично “розкручує” тему так званої “вкраденої і розпроданої гуманітарки”, закликаючи людей йти до будівлі міськради й влаштовувати там акції протесту.

При тому, що міськрада є зараз в Херсоні єдиною структурою, яка підтримує життєзабезпечення міста, працюючи в надскладних умовах окупації й не перетворюючись при цьому на окупаційну адміністрацію.  

Залишити відповідь