Херсонська батьківська організація має можливість отримати кошти на підтримку місцевих проектів для дітей з синдромом Дауна

Херсон

Восьмий рік поспіль Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group проводить акцію підтримки дітей з синдромом Дауна “Срібна монетка”.
Захід триватиме до 17 жовтня 2017 року в усіх відділеннях банку. Всі, хто підтримає акцію «Срібна монетка», отримає в подарунок наклейку з символічними журавликами.
Мета акції – збір коштів на міні-гранти для регіональних батьківських організацій на підтримку місцевих проектів для дітей з синдромом Дауна в різних містах України, ранню допомогу соціалізації і розвитку інтелектуальних здібностей, а також навчання фахівців і батьків інноваційним методикам в галузі освіти, охорони здоров’я та соціалізації.
Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини” підготувала проект на конкурс міні-грантів, а її члени активно беруть участь у акції. Так, 10 серпня сім’ї завітали до херсонського відділення банку, керівник якого провела екскурсію по приміщенню, де на дітей чекали солодощі і подарунки. Працівники мали можливість познайомитись та поспілкуватись з дітьми з синдромом Дауна, на підтримку яких восьмий рік збирають кошти. Голова Правління ГО “Сонячні діти Херсонщини” І.А.Ханікова вручила подяку представнику Банку за небайдужість до дітей з інвалідністю та активну соціальну позицію.
Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» в спеціальні бокси в будь-якому з понад 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» 26004265663403, МФО 351005 АТ «УкрСиббанк». Підтримати акцію можна і онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром». Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну карту «Срібна монетка». Щокварталу банк з власних коштів перераховує на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми всіх розрахунків, здійснених клієнтами з використанням карт «Срібна монетка».
За офіційною статистикою, в Україні щороку народжується близько 450 дітей з синдромом Дауна. На жаль, навіть у XXI столітті через брак інформації та упередженості суспільства про можливості розвитку, «зайва» хромосома може зруйнувати надії на щасливе майбутнє. Втім, вже давно існують дані, що завдяки належній увазі і спеціальним програмам розвитку, такі діти можуть вчитися, займатися творчістю, працювати, мати хобі і стати повноцінними членами суспільства. Більш того, є чимало прикладів досягнення значних професійних висот людьми з синдромом Дауна. Зокрема, це актори, ресторатори і навіть викладачі.

Організатори: UKRSIBBANK BNP Paribas Group
https://my.ukrsibbank.com/ua/personal/news/?id_12=2974
Тел.: Гібаленко Вікторія 0676237835
Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром»
Президент Курьянов Сергій
Сайт http://downsyndrome.org.ua/
Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/downsyndrome.org.ua/?fref=ts
Партнери: Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» Тел.: 0997028895 – Ірина, 0505718519 – Тетяна.
Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/

monetka1

monetka2

monetka3

Залишити відповідь