В Херсоні російські військові взяли під контроль приміщення Херсонської міської ради, флаг України знято

Херсон

В Херсоні, який з 2 березня 2022 року тимчасово захопили і контролюють російські військові, захоплено будівлю Херсонської міської ради. Про це 25 квітня 2022 повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на Херсонського міського голову та працівників Херсонської міської ради.

“Сьогодні ввечері до будівлі Херсонської міськради увійшли озброєні, забрали ключі, змінили охорону на свою. Я виїхав о 19:45 – прапор України ще був над мерією.
Подробиці пізніше. Я з вами.”
— написав Колихаєв на своїй сторінці в соцмережі.

З будівлі відпустили працівників виконкому. Херсонська міська рада та Херсонський міський голова Ігор Колихаєв продовжували працювати в штатному режимі згідно законодавства України до останнього.

Як раніше повідомлялось, в Херсонській області було створено колаборантський “Комітет порятунку Херсонщини “За мир і порядок”, до складу якого увійшли депутати Херсонської міської ради та екс-Херсонський міський голова Володимир Сальдо. Також повідомлялось, що окупанти готуються до проведення “референдуму”. Херсонська обласна рада, приміщення якої було захоплено ще в березні, засудила спроби окупантів і виступила зі зверненням.

Залишити відповідь