В Херсоні та Новій Каховці продовжується розгляд судових справ проти Миколаєнка та Семенчева

Херсон

9 вересня обіцяє бути насиченим. В цей день на лаві обвинувачених знову опиняться Володимир Миколаєнко, колишній очільник міста Херсон та Ігор Семенчев, колишній Антонівський селищний голова. Щоправда, слухання відбуватимуться в різних містах, Херсоні та Новій Каховці, відповідно.

Миколаєнко, як і Семенчев, обрав тактику затягування. На минулому засіданні адвокати Володимира Васильовича надали довідку. Нібито, підзахисний хворіє і до 10 вересня перебуватиме на лікарняному.

Володимира Миколаєнка звинувачують у службовій недбалості. За даними слідства, він не вжив заходів щодо перевірки робіт, пов’язаних з виконанням умов договору про впровадження ліцензійного програмного забезпечення, затвердивши акти наданих послуг, які фактично не були виконані. Внаслідок таких дій на рахунок приватного підприємства було безпідставно перераховано кошти в сумі 260 тисяч гривень, чим завдані збитки місцевому бюджету.

Справа Семенчева тягнеться вже не один рік. Тепер вже депутата Херсонської міської ради від “Блоку Володимира Сальдо”, Ігоря Семенчева звинувачують в отриманні неправомірної вигоди. Водій Семенчева, який тоді обіймав посаду Антонівського селищного голови, отримав 80 тисяч доларів хабара, але передати не встиг. Семенчев якийсь час переховувався у Республіці Молдова.

Справа Семенчева слухається в судах близько 5 років. Але це не завадило отримати підозру ще в одній справі, де Семенчева відпустили під заставу в майже 1 мільйон гривень.

Залишити відповідь