Стало відоме прізвище сьомого учасника “Комітету спасіння “За мир та порядок” на окупованій Херсонщині

Херсон

Аналіз відео, яке розповсюдив так званий “Комітет порятунку “За мир та порядок”, дозволяє стверджувати, що сьомим учасником зборів колаборантів в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації був колишній заступник Херсонського міського голови Сальдо Володимира Васильовича та Миколаєнка Володимира Васильовича, а також — ідеолог Херсонської обласної організації політичної партії “Опозиційний блок” Черевко Сергій Миколайович.

На відео в момент голосування не видно обличчя, але чітко видно руку, форму зап’ястка та великого пальця Сергія Черевка.

Фото (фрагмент) з викладеного відео засіданння так званого “Комітету”
Фото (фрагмент) з викладеного відео засіданння так званого “Комітету”
Фото (фрагмент) зі сторінки у Facebook

Російські джерела (наприклад, “Московский комсомолец”) підтверджують: Черевко увійшов до складу “Комітету”.

Окрім Черевка до складу “комітетчиків” увійшли: Кирило Стремоусов — голова, Тетяна Кузміч — секретар, Георгій Кальонов, Дмитро Савлученко, Володимир Сальдо, Ігор Семенчев-молодший.

По створенню “Комітету” відкрито провадження Херсонською обласною прокуратурою за фактом надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 КК України).

За вчинене фігурантам загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Довідка. Сергій Миколайович Черевко у 2020 році балотувався до Херсонської міської ради. Очолював список політичної партії “Блок Володимира Сальдо” по округу №5. Не був обраний. Від цієї ж партії балотувався до Корабельної райради міста Херсону. Був обраний депутатом райради. На момент балотування працював радником гендиректора ТОВ “Смарт Мерітайм груп”.

У 2019 році балотувався до Верховної Ради України у списку “Опозиційного блоку” як член партії. Йшов під номером 70. На момент балотування працював, як і раніше, радником гендиректора ТОВ “СМГ”.

У 2017 році пішов за власним бажанням з посади радника міського голови.

У 2015 році очолював обласну організацію партії “Херсонці” і на той момент був заступником Херсонського міського голови.

Одружений, має сина.

Залишити відповідь