Семеро херсонців влаштували “акцію протесту” проти знесення небезпечної споруди

Херсон

Про це навіть зняли сюжет на “Суспільному”. Йдеться про колесо огляду у парку “Херсонська фортеця”. Йому вже 50 років і воно представляє небезпеку для містян та гостей міста.

Всі семеро були з відповідними плакатами. Якщо придивитись уважно, то ви можете впізнати деяких з них: це люди, які ходять на всі акції протесту. Вони просто завжди проти. Один із плакатів в руках вічної протестувальниці проти всього Вікторії Карпової взагалі можна вважати унікальним: “Збережемо визначні пам’ятки Херсона”. Виявляється, колесо огляду у Херсоні – це визначна пам’ятка.

Колесо огляду мають знести через те, що експерти надали висновок: споруда несе загрозу життю людей. Майже 50 років колесо стоїть на відкритому повітрі, з яких понад 20 воно не мало капітальних ремонтів.

Демонтаж колеса забезпечує КП “Гарантія”. Обстеження провели ще 29 грудня — саме тоді експерти і надали висновок про загрозу життю людей. Закупівлю вже оголосили: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-01-06-000460-a. Тендер має відбутись 21 січня 2022 року. Стартова ціна — 413 343,00 грн.

Також відомо, що у парку проведуть роботи з реконструкції та встановлення інших споруд, які можуть безпечно експлуатувати.

Залишити відповідь