Обшук у депутата Херсонської районної ради

Херсон

В Херсоні представники російських окупантів продовжують проводити обшуки та затримувати людей.

Зранку о 5 годині 16 березня 2022 року прийшли до депутата Херсонської районної ради від “Блоку Володимира Сальдо”, фігуранта багатьох кримінальних проваджень Олександра Власова (на фото — з лівого боку).

Як повідомив після обшуку Власов, вилучили всю оргтехніку (ноутбуки), телефони, сім-карти, флешки, допитували його особисто та його дружину Лілію Якубсон стосовно їх діяльності з 2014 року і до сьогоднішнього часу.

У 2014 році Власов разом з Якубсон стверджував, що працює у “Правому секторі”. Його група зокрема займалася провезенням боєприпасів і була затримана українськими правоохоронцями в Запорізькій області.

Депутат Херсонської районної ради від “Блоку Володимира Сальдо” Власов за українським законодавством станом на 2022 рік обвинувачувався в розбої та грабежі, скоєному разом з дружиною, та нанесенні легких тілесних ушкоджень (відкушене вухо). Також в минулому році було закрито кримінальне провадження щодо Власова за фактом підробки довідки наркодиспансеру.

Власов був обраний депутатом Херсонської районної ради, також є помічником-консультантом депутата Херсонської міської ради Ігоря Семенчева-молодшого, стосовно якого прокуратура відкрила провадження через привласнення бюджетних коштів групою осіб при ремонті доріг в Антонівці.

Залишити відповідь