Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко не з’явився до суду: погано почувався після бустерної дози вакцини

Херсон

31 січня у Херсонському міському суді мали розглядати по суті справу колишнього міського голови Херсона Володимира Миколаєнка. Він не з’явився до судової зали: засідання перенесли, повідомляє Суспільне Херсон.

За словами адвоката Юрія Жука, його підзахисний не з`явився на суд через стан здоров`я.

“Сьогодні зателефонував обвинувачений і повідомив, що в суботу робив 3 дозу вакцини від COVID-19. Сказав, що після отримання вакцини у нього піднялася температура, про що він надав відповідну довідку і тому він не може сьогодні прибути до зали суду”, – каже адвокат.

У відповідь прокурор Олексій Кудь сказав, що Володимир Миколаєнко систематично не з`являється на судові засідання.

“Якщо ми детально проаналізуємо вимоги ККУ, які регламентують законні підстави для неявки до суду, то серед них немає вакцинації, поганого самопочуття та тому подібне. Тому сторона обвинувачення вважає, що це – умисна неявка, яка покликана затягнути судовий розгляд кримінального процесу”, – говорить прокурор Херсонської обласної прокуратури.

Суддя Олександр Зубов зобов`язав обвинуваченого колишнього міського голову Херсона на наступне засідання надати медичну довідку про причини неявки на судове засідання.

“У випадку не надання довідки застосувати до обвинуваченого привід, про що скласти ухвалу на виконання до органів поліції за місцем проживання”, – розповів суддя.

Наступне судове засідання призначили на 21 лютого на 16 годину.

Залишити відповідь