Державна зрада та колабораційна діяльність – ексдепутату Херсонської облради повідомлено про підозру

Херсон

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора колишньому депутату Херсонської обласної ради від політичної партії «Опозиційний блок» повідомлено про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 5 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

За даними слідства, депутат Херсонської облради VII скликання долучився до організації та проведення масових заходів на тимчасово окупованих територіях м. Херсон на підтримку держави-агресора та її окупаційних військ, закликаючи мешканців до покори та прийняття «руського миру».
Маючи політичний досвід, підозрюваний домовився із військовослужбовцями РФ про силове забезпечення йому умов для керівництва одним із міст Херсонської області. За допомогою зброї окупанти примушували органи місцевого самоврядування та комунальні підприємства до визнання його новим керівником міста. Після цього він добровільно зайняв посаду керівника у створеній окупаційній адміністрації держави-агресора.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Херсонській області.
За вчинення кримінальних правопорушень підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Хоча фото не чітке (як того вимагає діюче законодавство України), зрозуміло, що йдеться про екс-депутата від “ОПЗЖ” Павла Філіпчука. Саме Філіпчука засоби масової інформації РФ показують в своїх пропагандистських сюжетах.

Залишити відповідь