Депутат Херсонської міської ради надав землю біля Дніпра своїй мамі — тепер її спробує відсудити прокуратура

Херсон

Херсонська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування, яким фізичній особі в порушення вимог водного та земельного законодавства виділено в приватну власність 15 соток землі водного фонду вартістю майже 1 млн грн у селищі Антонівка.

Також прокуратура вимагає визнати недійсним договір купівлі-продажу вказаної ділянки та скасувати право власності на неї.

Йдеться про земельну ділянку, яку виділила Антонівська селищна рада у 2020 році Ірині Семенчевій — матері тодішнього очільника селищної ради, а нині — депутата Херсонської міської ради Ігоря Семенчева-молодшого. Ігор Семенчев-старший — чоловік Ірини Семенчевої — був і є депутатом Херсонської міської ради та директором КП “Гарантія”.

Прокуратура встановила, що в 2020 році за рішенням відповідного органу громадянка отримала у власність земельну ділянку на узбережжі річки Дніпро та перепродала її. При цьому земля взагалі не мала відійти в приватну власність і забудовуватись, оскільки на неї поширюються законодавчі обмеження у використанні прибережних захисних смуг вздовж річок, навколо водойм та на островах, розташованих на відстані менше 100 м від урізу води.

Ураховуючи виявлені порушення, прокуратура втрутилась у ситуацію та звернулась з позовом до Херсонського міського суду, яким відкрито провадження у справі.

Це одна з земельних ділянок, які знаходяться за стадіоном школи №21, майже на березі Дніпра, і належать родині Семенчевих.

Залишити відповідь