Депутат-директор Семенчев ніяк не може захистити честь у херсонському суді

Херсон

В херсонському суді розглядається позов директора МКП “Гарантія” Херсонської міської ради Семенчева Ігоря Григоровича до трьох представників громадськості, які знайшли зловживання та маніпуляції в роботі підприємства по встановленню причалу в Гідропарку, відкрито про це заявляли і звертались до правоохоронних органів.

Про це вже неодноразово писала “Чесна влада”.

На одному з останніх засідань перебувала Інна Усачова:

“У Херсоні міське комунальне підприємство ” Гарантія” позивається до трьох херсонців щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Дивно, враховуючи час розгляду цього цивільного процесу, що суд вже на засіданні 29 листопада після майже двох годин нарадчої кімнати виносить ухвалу відхили клопотання сторін захисту відповідачів про подальший виклик свідків, у тому числі з застосуванням засобів примусу.Звичайно, мова про цивільний позов, тож заходи примусу не можуть бути надто суворі, тобто такими щоб свідок не сприйняв їх як зловжиння. Проте, оскільки позивач у ході судового розгляду неодноразово посилався на відсутність у робітників комунального підприємства ” Гарантія” спеціальної технічної освіти, а документи на новий причал розроблювали фірми, що виграють не тільки цей бюджетний тендер. Оскільки судовий позов до Олега Павленка якраз має претензію на спростування інформації щодо наявності кількох копій паспортів технічної споруди, які відрізняються одне від одного, замість одного. До речі, в ході судового розгляду в матеріалах справи вже наявні ці самі кілька копій. Враховуючи, що впродовж судового розгляду за наявними у суду адресами свідків повідомлення отримувались, а тільки останнє повідомлення повернулось з відміткою про відсутність таких за такою адресою. То дивно, чому суд та сторона позивача не наполягли на спробі допитів цих свідків.Оскільки позивач мав би бути мотивонаний на максимальне доведення правомірності викладеного в позивній заяві. А суд – в об’єктивному вивченні усіх аспектів. Адже при дослідженні доказів виникатимуть питання на котрі могли б відповісти саме керівники приватних фірм, котрі комунальне підприємтво залучає до виконання послуг за чималі бюджетні кошти. На що й знову спиратимуться представники комунального підприємства.Залишається сподіватись на об’єктивність суду. Наступне судове засідання у судді Зуб призначено на 2 грудня на 13:30.”

Семенчев є депутатом Херсонської міської ради від політичної партії “Блок Володимира Сальдо”.

Його син Ігор Семенчев-молодший також є депутатом Херсонської міської ради від від політичної партії “Блок Володимира Сальдо” і обгрунтовано підозрюється у зловживанні владою та присвоєнні бюджетних коштів під час перебування на посаді Антонівського селищного голови.

Залишити відповідь