Херсонська область може вийти з “червоної зони” першою

Херсон

Станом на сьогодні у “червоній зоні” знаходиться вже 17 областей України.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, тенденція до збільшення кількості хворих на COVID-19 зберігається. На минулому тижні був зафіксований пік захворюваності — 27,3 тисячі нових випадків захворювання протягом доби, загальна кількість хворих тримається на рівні 152 тисяч.

При цьому Шмигаль вважає, що за кількістю госпіталізованих можна говорити про деяку стабілізацію: 34,5 тисячі минулого тижня та 34,3 тисячі – тижнем раніше.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко також повідомив, що всього в Україні вже вакциновано 11,5 млн. громадян, з них вісім мільйонів — двома дозами.

Заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко прокоментував розбіжність в цифрах по захворівших, одужавших та померлих:

“Хочу прокоментувати ситуацію, що склалася з розбіжністю між статистичними даними МОЗу та Херсонської ОДА. На вихідних була значна розбіжність між кількістю померлих від коронавірусу.

У зв’язку з великим навантаженням, лікарі вносять дані у спеціальну програму одразу за тиждень, а не кожного дня. З цієї програми бере інформацію МОЗ.

А ОДА бере інформацію від Обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики. Там відповідальний працівник подає щоденні дані.

Ситуацію вже вирішують з лікарями, щоб дані подавалися коректно, а статистика була однакова і на МОЗ, і на сайті Херсонської ОДА.”

Залишити відповідь