Хто хоче підвищити тарифи на транспорт у Херсоні

Херсон

29 грудня 2021 року о 17.00 у Херсонській міській раді відбудуться громадські обговорення проєкту регуляторного акту – рiшення виконавчого комiтету мiськоi ради «Про встановлення тарифiв на послуги мiського пасажирського транспорту загального користування». У деяких медіа вже пишуть, нібито мер хоче підвищити вартість проїзду. В одному з видань без контактів і вихідних даних взагалі в усьому звинуватили мера.

Однак, громадські обговорення – це одна з необхідних складових підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Минулого разу тарифи підвищили без обговорень – і в результаті програли суд, який скасував таке рішення.

Тепер же міська рада виклала і проєкт рішення про підвищення, і аналіз цього акту, який можна вважати обгрунтуванням. Раніше ніколи не викладали в загальний доступ обгрунтувань підвищень.

Таким чином, 29 грудня відбудуться лише обговорення, на яких громада висловить свою думку щодо підвищення. І цю думку обов’язково мають врахувати під час засідання виконкому, де винесуть (можливо, а можливо і ні) проєкт підвищення. Все це буде вже в новому році, а аж ніяк не “під ялинку” чи в “новорічні клопоти”. Також міська рада встановила зручний час – 17.00, а не як раніше – в будні дні посеред дня, аби охочі максимально могли взяти участь у слуханнях.

Тож приходьте і висловлюйте свою думку.

Залишити відповідь