Херсонтеплоенерго закликає сплатити борги за тепло, інакше Різдво може бути холодним

Херсон

У зв’язку з великою заборгованістю за спожиті послуги опалення споживачів в попередніх опалювальних сезонах у МКП «Херсонтеплоенерго» виник дефіцит коштів на сплату рахунків за спожитий газ та електроенергію.

Складні відносини підприємств теплопостачання України з Нафтогаз Трейдінг стосовно обсягів газу спонукають підприємства найближчим часом перевести роботу котелень та мереж у режим «технологічної броні», щоб виключно зберегти внутрішньобудинкові системи в робочому стані. Це означає, що мешканці можуть залишитися без тепла під час новорічних та рідв’яних свят через відсутність природного газу.

ДК «Нафтогаз Трейдинг» відмовляється коригувати в ході опалювального сезону обсяги природного газу для ТКЕ, які були визначені «Нафтогаз Трейдингом» в односторонньому порядку без консультацій та погодження з тепловиками, – повідомили на підприємстві, – Тому збитки 15 підприємств теплокомуненерго у жовтні склали 817 млн ​​грн, а в поточному грудні вже оголосили про збитки на загальну суму понад 72 млн грн 5 теплопостачальників.

МА «Укртеплокомуненерго» звернулася до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням зобов’язати «Нафтогаз Трейдинг» відкоригувати обсяги в угодах з теплопостачальниками за фіксованими цінами.

Залишити відповідь