Херсонський депутат від “Блоку Сальдо” визнав себе винним у підробці довідки наркодиспансеру

Херсон

Депутат Херсонської районної ради від “Блоку Володимира Сальдо” Олександр Власов в ході чергового судового засідання визнав себе винним у підробці довідки. Власова було затримано поліцією під час порушення правил водіння автомобіля. Пройти обстеження на місці Власов відмовився, а довідку, що за кермом він був тверезий, нібито підписала і видала лікар наркодиспансеру.

В ході судового розгляду виявилось, що лікар не могла видати цю довідку, бо перебувала у відпустці. Про це лікар повідомила відеозв’язком під час судового засідання.

Власов (на фото – з лівого боку, разом з Сальдо та Семенчевим) визнав себе винним у підробці довідки, але через те, що строки давності притягнення до кримінальної відповідальності за підробку документу вже закінчились — суддя Зубов не став обирати міру покарання в цій конкретній справі з трьох об’єднаних, де Власов проходить як обвинувачений.

Це не прибирає факту того, що за кермом Власов міг бути дійсно нетверезим і цим наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, окрім підробки довідки, депутат Херсонської районної ради від “Блоку Володимира Сальдо” обвинувачується в розбої та грабежі, скоєному разом з дружиною, та нанесенні легких тілесних ушкоджень (відкушене вухо).

Херсонську районну раду було утворено під час чергових виборів 2020 року. В результаті адміністративної реформи в області було утворено 5 районів: Херсонський, Олешківський, Каховський, Генічеський, Скадовський.

Залишити відповідь