Херсонський депутат у 2021-му згадав про 5-х дітей і орендує авто у своєї фірми

Херсон

Продовжуємо досліджувати декларації депутатів у Херсоні. Цього разу в поле нашого зору потрапила декларація депутата Херсонської обласної ради, Народного депутата України попереднього скликання, Сергія Хланя (ПП “Європейська солідарність”).

Чим цікава декларація депутата? Наприклад, у декларації за 2021-й рік депутат зазначає п’ятьох дітей. Але у декларації за 2018-й членів сім’ї депутат не зазначив взагалі, хоча щонайменше один син у нього дорослий. Може, забув? До речі, у розслідуванні Руху ЧЕСНО ще 2017 року виявили, що дружина у пана Хланя точно є. А старший син любить дорогі автівки. Про це також писали ще у 2016 році.

Інша цікавинка декларації — оренда квартири у Києві у… Катерини Ющенко. Є висока ймовірність, що це — дружина екс-президента України Віктора Ющенка.

Але і це не найцікавіше. Далі ми можемо побачити автівку, яка не знаходиться у власності Сергія Хланя — у нього є право користування. А володіє авто ПП “Злотодар”, яким керує Сергій Хлань.

До речі, в декларації зазначено, що вартість авто невідома. Щонайменше це дивно, адже авто знаходиться у власності приватного підприємства, а отже, перебуває на обліку підприємства, а там точно має бути зазначена принаймні балансова вартість автомобіля. Оскільки керує підприємством сам Сергій Хлань, ці дані йому дізнатись не важко.

Ми подивились, скільки коштує таке авто, як у Сергія Хланя: Mercedes-Benz S 560 2018 року випуску: в середньому 82 тисячі доларів.

Заробив Сергій Хлань у 2020 році 63 338 грн, але і сума збережень готівкою у нього зменшилась щонайменше на 453 158 грн. Отже, можна припустити, що жив депутат на них.

Дружина депутата теж любить дорогі автівки та позувати на їх фоні, виставляючи апетитні подробиці фігури. Але цих автівок в декларації теж немає. Можливо, через постійні ДТП за участі дружини депутата?

Залишити відповідь