Відомості про бюджетних корупціонерів — державним аудиторам Херсонщини

Відомості про бюджетних корупціонерів — державним аудиторам Херсонщини

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Корупція – діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ або інших переваг. Корупцію «несуть під руки» продажність й підкупність. Розслідування скоєних корупційних дій не обходиться без розкриття заплутаних фінансових таємниць.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсоні (0552) 26-36-28.
До корупційних злочинів належать:
— спроба горе-чиновників отримати прямо чи опосередковано будь-яких предметів грошової вартості, а також подарунку, послуги в обмін на будь-яку дію або бездіяльність;
— активна і пасивна «торгівля впливом»;
— відмивання доходів, отриманих від корупції;
— використання рахунків для відмивання коштів, отриманих від корупційних злочинів.

Законодавством встановлено низку положень, що за змістом є обмеженнями та заборонами певних видів поведінки посадовців, а за своїм призначенням це — засоби запобігання корупції.

Корупція принижує гідність; краде з вашої кишені; руйнує соціальну сферу; допомагає вкрасти державні кошти; знищує чесну конкуренцію.

Корупціонер має багато «облич»: Хабарництво, Здирництво, Розкрадання бюджетних коштів, Зловживання владою і службовим становищем, Кумівство, Протекціонізм.

Якщо вам стало відомо про отримання посадовцями бюджетної сфери неправомірної вигоди, просимо також звертатись за телефонами в Києві – (044) 425-80-30, в Одесі – (048) 728-36-86, або на електронну пошту kherson@dkrs.gov.ua Інформуйте по суті, з конкретними фактами, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п’ятницю — до 16.45). Отримана інформація слугуватиме додатковим джерелом для прийняття рішень.

Сторінка Управління на Фейсбук: www.facebook.com/khersondasu

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *