Смертельний мітинг прибічників Саакашвілі

Сьогодні, 10 грудня 2017 року, в Херсоні мав відбутись мітинг прибічників затриманого в Україні екс-президента Грузії, колишнього очільника Одеської області Михеїла Саакашвілі. Зараз Саакашвілі знаходиться у слідчому ізоляторі в Києві і вирішується питання щодо його подальшої долі.
Як повідомляє «ШоТам.in.ua», «із солідарності до протестувальників м. Києва, активісти херсонського «Євромайдану» на чолі з Риммою Бараненко планували провести акцію із підтримання оголошеного в розшук у рідній Грузії та вже затриманого в Україні Міхеїла Саакашвілі.
За інформацією Генеральної прокуратури України лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі проводив акції протесту з метою захоплення державної влади в Україні, за безпосереднього сприяння і фінансування злочинного угруповання Віктора Януковича та Сергія Курченка. Правоохоронцями зафіксовано надання представниками злочинного режима оточенню Саакашвілі принаймні півмільйона доларів США на організацію протестних заходів.
В такий спосіб команда президента-утікача намагається заблокувати відкриті стосовно них кримінальні провадження та бажає відновити контроль над активами, які вони придбали в свій час в Україні в злочинний спосіб.
Але це не спиняє осіб, які підтримують М.Саакашвілі і продовжують ініціювання протестів.»
Також про мітинг написав сайт Ukrainian Times: «Саакашвілі, який, демонструючи повний правовий нігілізм, разом зі своїми прихильниками вже двічі відверто і безжалісно надругався над усією правовою системою України, над усією державністю нашої країни, виставив її на посміховисько перед світовою спільнотою, вперше – при перетинанні державного кордону, а вдруге – після його провального затримання Генпрокуратурою та СБУ.
В обох випадках причини поразки «силовиків» зрозумілі, сторона ініціатор провокативних заходів бажала КРОВІ і старту масштабних загальнодержавних протестів, а влада і правоохоронці – ні за яких умов не могли цього допустити!
Це слабкість держави чи демократія? Для когось це питання риторичне, для когось філософське, і де межа застосування сили для дотримання законів і порядку – вирішити дуже складно.
Наразі, лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі затриманий вдруге та перебуває у СІЗО, очікуючи рішення суду про обрання запобіжного заходу.
Широко оприлюднені докази Генеральної прокуратури України про причетність Міхо до проведення акцій протесту з метою захоплення державної влади в Україні, за безпосереднього сприяння і фінансування злочинного угруповання Віктора Януковича та Сергія Курченка, з усіма підтверджуючими аудіо- та відеоматеріалами з одного боку практично беззаперечні, а з іншого, по факту реакції громадськості, викликають певну недовіру суспільства у їх достовірності.
Проте, звинувачення занадто серйозні, і якщо ми намагаємось будувати правову незалежну державу, то конче необхідно, за умови повної публічності і прозорості судового процесу, розібратися у ситуації та зробити висновки.
Правоохоронцями зафіксовано надходження з російського боку до оточення Саакашвілі понад півмільйона доларів США на ініціювання протестних заходів. В такий спосіб команда президента-утікача намагається змінити владну вертикаль в Україні та відновити контроль над кримінальними активами, які вони нагарбали в час свого «безпредельного» правління.»
В Херсоні зранку був дощ, який посилився в обід, тому на мітингу було не багато людей. Навіть з тих 30 осіб, що зазвичай приходять, прийшли одиниці. Але вже після мітингу неподалік сталась страшна трагедія — сірий мікроавтобус, що їхав з шаленою швидкістю на слизькій дорозі, зіткнувся з автомобілем і в’їхав у людей, що чекали на зелене світло біля переходу на площі Свободи. Наразі уточнюється інформація, чи були серед постраждалих учасники мітингу і хто був за рулем мікроавтобусу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *