Дружину херсонського депутата від «Блоку Сальдо» доставлять до суду примусово

Херсон

Так вирішили під час засідання суду 20 жовтня 2021 року, куди Лілія Якубсон не з’явилась.

Йдеться про звинувачення Якубсон у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України: «Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм». Якубсон звинувачують за цією статтею у розбої стосовно Наталі Вотеїчкіної. Це сталось у серпні 2018 року.

Як наголошує у своїх рішеннях Європейський суд, сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов`язана з розумним інтервалом часу сама цікавитися провадженням у її справі, добросовісно користуватися належними їй процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов`язки.

Для забезпечення присутності Якубсон у Херсонському міському суді Херсонської області у судовому засіданні 29 листопада 2021 року о 14-40 годині під час судового розгляду цього кримінального провадження суддя ухвалила застосувати примусовий привід.

Нагадаємо, 11 жовтня суд звільнив Якубсон від відповідальності за напад на журналістку Євгенію Вірлич. При цьому, в ухвалі суду зазначено, що дії Якубсон вірно визначили як умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності. Проте через строк давнини Якубсон звільнили від відповідальності. Чоловіка Якубсон Олександра Власова також звільнили від відповідальності за строками давнини. Його звинувачували у підробці медичної довідки. Власов є депутатом від ПП «Блок Володимира Сальдо» у Херсонській районній раді.

Залишити відповідь